Wybrany wątek opinii

Ale będzie Święto Chleba !
(2025.08.07)
Będzie i dobrze jątrzycielu z pis.
(2025.08.07)
to co teraz chleb będzie od święta ana jarmarku kromka chleba ze smalcem 20zł to musi być dobra
(2025.08.07)
Powrót do komentarzy