A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
nic mieć nie będziecie. Z pruskim elbingiem nie macie nic wspólnego
Nowe tramwaje w zawieszeniu, port w zawieszeniu, zbiorniki przeciwpowodziowe w zawieszeniu, Wschodnia w zawieszeniu, remonty mostów w zawieszeniu, ulice, drogi katastrofalny ich stan, ale pomniczki, piekarczyki, lanse z prezydentem czyli spacery macie, zawsze kiedy tylko chcecie, - to nic, że miasto upada, t o nic, że wszystko się zwija, taka bezradna jest rada, musi poszukać dziś kija, by gonić lenistwo z ratusza, ocean niekompetencji I wcale mnie to nie wzrusza, I nie mam o to pretensji, by w końcu dać upust głupocie, niech fruwa wysoko na niebie, by upaść nagle przy płocie, tam gdzie nie ma już Ciebie
To pozyskał jeszcze W W
Miało być inaczej!
Precz i tyle. Kłamcy z PO.
Lepsze tramwaje z firmy pesa z Bydgoszczy niż te tureckie gdzie nasi fachowcy nie będą mieli tego reperować więc chyba lepiej jest zainwestować i mieć tramwaje z pesy gdzie nie będzie takiego problemu niż te tureckie pies wie co
hahahahaha
A przecież trzeba wspierać polskich producentów, ciekawe czym się różnią te obie oferty Turecka i Polska oprócz ceny ????
Jak tam Gawłowski?
Nic się nie zmieniło, byle tanio, nieważne, że tu na miejscu mieliby serwis np. Uciekają pieniądze z Polski !!!