56
07.08.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
nic mieć nie będziecie. Z pruskim elbingiem nie macie nic wspólnego
(2025.08.07)

info

1  
  2
Nowe tramwaje w zawieszeniu, port w zawieszeniu, zbiorniki przeciwpowodziowe w zawieszeniu, Wschodnia w zawieszeniu, remonty mostów w zawieszeniu, ulice, drogi katastrofalny ich stan, ale pomniczki, piekarczyki, lanse z prezydentem czyli spacery macie, zawsze kiedy tylko chcecie, - to nic, że miasto upada, t o nic, że wszystko się zwija, taka bezradna jest rada, musi poszukać dziś kija, by gonić lenistwo z ratusza, ocean niekompetencji I wcale mnie to nie wzrusza, I nie mam o to pretensji, by w końcu dać upust głupocie, niech fruwa wysoko na niebie, by upaść nagle przy płocie, tam gdzie nie ma już Ciebie
(2025.08.07)

info

15  
  4
To pozyskał jeszcze W W
(2025.08.07)
Miało być inaczej!
(2025.08.07)
Precz i tyle. Kłamcy z PO.
(2025.08.07)

info

8  
  5
Lepsze tramwaje z firmy pesa z Bydgoszczy niż te tureckie gdzie nasi fachowcy nie będą mieli tego reperować więc chyba lepiej jest zainwestować i mieć tramwaje z pesy gdzie nie będzie takiego problemu niż te tureckie pies wie co
(2025.08.07)

info

10  
  2
hahahahaha
(2025.08.07)

info

0  
  2
A przecież trzeba wspierać polskich producentów, ciekawe czym się różnią te obie oferty Turecka i Polska oprócz ceny ????
(2025.08.07)

info

5  
  1
Jak tam Gawłowski?
(2025.08.07)
Nic się nie zmieniło, byle tanio, nieważne, że tu na miejscu mieliby serwis np. Uciekają pieniądze z Polski !!!
(2025.08.07)