UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To nic nowego za Wróbleskiego też tak było że najpierw miało być to i tamto a PO roku że na to i tamto jeszcze musimy POczekać. Czekaliśmy rok dwa pięć i NIC ZERO.... może to jakaś tradycja w tym folwarku na łączności.