UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To nic nowego za Wróbleskiego też tak było że najpierw miało być to i tamto a PO roku że na to i tamto jeszcze musimy POczekać. Czekaliśmy rok dwa pięć i NIC ZERO.... może to jakaś tradycja w tym folwarku na łączności.