UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To nic nowego za Wróbleskiego też tak było że najpierw miało być to i tamto a PO roku że na to i tamto jeszcze musimy POczekać. Czekaliśmy rok dwa pięć i NIC ZERO.... może to jakaś tradycja w tym folwarku na łączności.


Anuluj