A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Pozostalo tylko uśmiechać się i POpierac jedynie sluszną partię
Interesy po elbląski. Dno i szumowina.
Za PiS były puste obietnice i składanie kwiatów pod pomnikami.
Obojętne mnie czy to będą polskiej produkcji czy zachodniej. Wygrywa korzystniejsza oferta, byle by te stare piszczace weterany 45 letnie z torowisk znikneły
@smartfonowcy - Jeśli Agata odezwała się w tym filmiku, to na bank wał i AI...
Te na zdjeciu, nowy totalny bubel na miare miasteczka, male, glosne i bez klimy, jaki trzeba miec polot, by takie cos kupic za miliony...