56
07.08.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Pozostalo tylko uśmiechać się i POpierac jedynie sluszną partię
(2025.08.08)

info

1  
  1
Interesy po elbląski. Dno i szumowina.
(2025.08.08)

info

0  
  2
Za PiS były puste obietnice i składanie kwiatów pod pomnikami.
Adam Rza (2025.08.09)
Obojętne mnie czy to będą polskiej produkcji czy zachodniej. Wygrywa korzystniejsza oferta, byle by te stare piszczace weterany 45 letnie z torowisk znikneły
Już czas (2025.08.09)

info

1  
  1
@smartfonowcy - Jeśli Agata odezwała się w tym filmiku, to na bank wał i AI...
(2025.08.10)
Te na zdjeciu, nowy totalny bubel na miare miasteczka, male, glosne i bez klimy, jaki trzeba miec polot, by takie cos kupic za miliony...
Tylko w elblagu.... (2025.08.10)

info

0  
  0