Wybrany wątek opinii

Uśmiechamy się, co szkodzi obiecać.
(2025.08.07)
Zobaczymy realizację obietnic Little Boy, Batyra czy jak tam....
(2025.08.07)
Miało być inaczej!
(2025.08.07)
Batyr wszystko obieca. Hahahaha. Przecież on nie rządzi!!!Hahahaha. PiSowski ciemny lud wszystko kupi. Szkoda na prawaka język strzepić.
(2025.08.07)
I jest inaczej. Lepiej jest mi za Tuska. Mądry rząd i ma mądre ustawy. Są pieniądze wreszcie dla pracowników socjalnych jak i renta wdowia. To duży plus i mądre posunięcia. Mam więcej pieniędzy w kieszeni i moi najbliżsi są zadowoleni, Czego jątrzysz i płaczesz?
(2025.08.07)
Powrót do komentarzy