UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Klimat jest coraz bardziej niestabilny ! Doskonale widać to po trafności prognoz pogody. Zaś Elbląg "inwestuje" w PORT morski ! To wynik świadomej acz głupiej polityki marnotrawienia środków na bzdurę bez szans powodzenia i TOTALNEGO zaniedbywania faktu, że powódź może dotknąć region. To, co widzimy to efekt opadów. Teraz czekamy niecierpliwie na powódź morską, którą spowoduje północno-wschodni wiatr oraz dewastacja polegająca na betonowaniu rzeki Elbląg i jej radosnemu pogłębianiu. Wtedy GM pogratuluje panu dyrektorowi skutecznego lobbingu, a władzom miasta i państwa rozumka. Póki co gratulacje dla tych, którym udało się wstrzymać zbiornik retencyjny przy Sybiraków. Pewnie nie uratowałby Oboźnej, ale skutki mogłyby być zdecydowanie mniejsze. Można było zainwestować 2 000 000 000 zł na ochronę przeciwpowodziową Żuław, jednak władza sfilcowanego wodza wolała kopać kaczy rów ku uciesze gawiedzi i teraz Dłużyna i Węzina stoją pod wodą a wraz z nimi pola uprawne. GM pragnie przypomnieć, że Żuławy to 30% produkcji rolnej w Polsce. Głupota i zaniedbania to wyjątkowo konsekwentni mściciele zatem wszystko przed nami...
GłębokaMyśl