UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"O, tym razem długo trzymali cię na oddziale. Testowali nowy lek? Wszyscy tęskniliśmy za twoimi..... hm" Tradycyjny jakże merytoryczny atak ad personam. Tradycyjnie admin nie jest zainteresowany... Problem w tym, że taki bełkot faktów nie zmienia.

GłębokaMyśl

Anuluj