A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Za Niemca basen przy Moniuszki był między innymi zbiornikiem retencyjnym wyhamowującym Kumielę obecnie Kumiela nie na żadnych przeszkód poza zanieczyszczeniem koryta.
A gdzie Kierwiński? Brygada uśmiechnijcie się, Hej.
Mieszkańcy, pozew zbiorowy przeciwko miastu. Może się w końcu ogarną.
Deweloper nie sprzedał większość mieszkań stoi pusta i teraz tym bardziej nikt nie kupi.
Kto pozwolił na budowę Elzam Tower w tak trefnym miejscu ?????
@ElzamSamWinien - Ul. Obwoźnej?! Obwoźny to jest cyrk, jak akurat ruszą zady z ratusza żeby się podlansować. Ulica nosi nazwę: Oboźna...
@Hydrolog - przyklej się gościu bo chyba się odkleiłeś za bardzo
A uroczej nie zalało? Dziwne
Pewnie się nie znam ale uważam.1/ Wody Polskie " obsadzone przez PiS budujące "zbiorniki retencyjne w Bażantarni specjalnie po niewybraniu Andrzeja Śliwki na prezydenta Elbląga zaprzestały ich realizacji, 2/ Nie wiem, czy technicznie mozna spuszczać nadmiar wody z Dzikuski do starej niezagospodarowanej części basenu przy Moniuszki ? 3/ Należy regularnie czyścić koryto Kumieli przepływającej przez miasto o co apelowali mieszkańcu Obożnej i Zw. Jaszczurczego. Być może takich zalań nie da się uniknąć, ale trzeba się starać.
Kumiela ma górski charakter. Co parę lat wylewa. Z wysoczyzny wybetonowaną rynną woda płynie do miasta.