UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Podziękujmy dyrektorowi zarządzania kryzysowego Swiniarskiemu. Kasy pobiera full i co? A prezydent to na kryzys nie gotowy jak cala PO. Zdjęcia robić z imprez i denne filmiki to owszem. Wstyd
Podziękujmy dyrektorowi zarządzania kryzysowego Swiniarskiemu. Kasy pobiera full i co? A prezydent to na kryzys nie gotowy jak cala PO. Zdjęcia robić z imprez i denne filmiki to owszem. Wstyd