UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Podziękujmy dyrektorowi zarządzania kryzysowego Swiniarskiemu. Kasy pobiera full i co? A prezydent to na kryzys nie gotowy jak cala PO. Zdjęcia robić z imprez i denne filmiki to owszem. Wstyd


Anuluj