A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Pewne jest, że za 5 -7 lat znów wyleje.
@A ch...z tym elblagiem - Kumiela wylała, a nie kanał burzowy.
@meziiiii - Bo te komentarze to sami specjaliści od zabezpieczeń przeciw powodzi owych piszą. Wylewa rzeka a debile piszą o studzienkach, to na pewno wina tuska że tyle deszczu spadło
eeee słabo.... jak jest duża woda to mieszkańcy innych miast na materacach pływają, ryby łowią. Taka woda, to nie woda....
Jak to mówią w pewnym programie informacyjnym : TO CUD. Najwyższy go zesłał. Cieszcie się że macie wyremontowane kościoły i możecie mu teraz podziękować za ten dar
powscy propagandyści robią wam wodę z mózgu aby żyć z waszych podatków. A jest coraz gorzej. Nie widzicie tego?
@??? - Czy siePaństwu niePrzelewa?
Gdyby wszyscy obwiniali rządzących za skutki żywiołów, to wiele Państw byłoby z "kartonu".