161
29.07.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Pewne jest, że za 5 -7 lat znów wyleje.
33 (2025.07.29)

info

3  
  0
@A ch...z tym elblagiem - Kumiela wylała, a nie kanał burzowy.
Pijak (2025.07.29)
@meziiiii - Bo te komentarze to sami specjaliści od zabezpieczeń przeciw powodzi owych piszą. Wylewa rzeka a debile piszą o studzienkach, to na pewno wina tuska że tyle deszczu spadło
Deuter (2025.07.29)
Kto jeszcze pamięta ile pieniędzy pisowcy zabrali elblazanom swoim pisowskim mirem? Te pieniądze zamiast na inwestycje poszły do Watykanu.
Polexit i Sowietyzacja (2025.07.29)

info

4  
  9
@January@ - Włącz sobie pisowską minister która obiecywała mieszkańcom że pis nie pozwoli zbudować zbiorników. Jedna sprawa w której nie kłamali
Uśmiechnięte pisiory (2025.07.29)
eeee słabo.... jak jest duża woda to mieszkańcy innych miast na materacach pływają, ryby łowią. Taka woda, to nie woda....
bluerose (2025.07.29)

info

0  
  0
Jak to mówią w pewnym programie informacyjnym : TO CUD. Najwyższy go zesłał. Cieszcie się że macie wyremontowane kościoły i możecie mu teraz podziękować za ten dar
Dzięki Ci panie (2025.07.29)

info

2  
  2
powscy propagandyści robią wam wodę z mózgu aby żyć z waszych podatków. A jest coraz gorzej. Nie widzicie tego?
(2025.07.29)

info

5  
  3
@??? - Czy siePaństwu niePrzelewa?
hihi (2025.07.29)
Gdyby wszyscy obwiniali rządzących za skutki żywiołów, to wiele Państw byłoby z "kartonu".
(2025.07.29)