UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@meziiiii - Bo te komentarze to sami specjaliści od zabezpieczeń przeciw powodzi owych piszą. Wylewa rzeka a debile piszą o studzienkach, to na pewno wina tuska że tyle deszczu spadło

Deuter

Anuluj