UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@meziiiii - Bo te komentarze to sami specjaliści od zabezpieczeń przeciw powodzi owych piszą. Wylewa rzeka a debile piszą o studzienkach, to na pewno wina tuska że tyle deszczu spadło
Deuter
@meziiiii - Bo te komentarze to sami specjaliści od zabezpieczeń przeciw powodzi owych piszą. Wylewa rzeka a debile piszą o studzienkach, to na pewno wina tuska że tyle deszczu spadło
Deuter