Wybrany wątek opinii
Brawo władze Elbląga. Znowu zalewa miasto. Co roku to samo albo 2 razy w roku. Studzienki nie czyszczone, o rzeki też nie dbają, jeden wielki burdel.
Do moderacji
Odpowiedz
65
25
@A ch...z tym elblagiem - Kumiela wylała, a nie kanał burzowy.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
@Pijak - To się rzeki pogłębia, oczyszcza z zielska i dba o wały. Poza tym brak zbiornika retencyjnego.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0