Wybrany wątek opinii

Brawo władze Elbląga. Znowu zalewa miasto. Co roku to samo albo 2 razy w roku. Studzienki nie czyszczone, o rzeki też nie dbają, jeden wielki burdel.
A ch...z tym elblagiem (2025.07.29)
@A ch...z tym elblagiem - Kumiela wylała, a nie kanał burzowy.
Pijak (2025.07.29)
@Pijak - To się rzeki pogłębia, oczyszcza z zielska i dba o wały. Poza tym brak zbiornika retencyjnego.
(2025.07.29)
Powrót do komentarzy