UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To były dni Elbląga a nie święto piwa. Na starówce są 3 Żabki trzeba było korzystać jeśli jesteś takim koneserem; -)
Real
To były dni Elbląga a nie święto piwa. Na starówce są 3 Żabki trzeba było korzystać jeśli jesteś takim koneserem; -)
Real