UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przypomne, że od wielu lat Sasiedzi odpowiadaja za pełna organizacje strefy handlowej i gastronomicznej, wraz ze strefa dziecieca i Lunaparkiem. Zamiast marudzic wystarczy docenic, że elblaska firma aktywnie wlacza sie w organizację tak ważnego wydarzenia jak Dni Elblaga. Może dla wielu byloby lepiej, aby ktos z zewnatrz to robil i boli ten fakt, ale fakt jest taki, ze w tym roku cale Dni Elblaga to sukces frekwencyjny i wizualny. Z roku na rok ilosć wieksza ilpsc wystawcow swiadczy o cieżkiej pracy przy organizacji i zainteresowaniu wystawców. Lepiej doceniac, nie narzekać, a na pewno bedzie jeszcze lepiej. Specjal jest sponsorem tytularnym, wiec jasne jest to, że w Elblagu powinno byc lane piwo z tego regionu. Ciezka praca daje zawsze efekt dlatego kibicuje zarowno chlopakom jak i miastu, aby wiecej takich wydarzeń mialo mieisce w Elblagu
Ek_kojoto