UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Toczcie swoje mało kogo interesujące dysputy pod budką z piwem lub w Pośredniaku, a nie na kulturalnym forum. / żart /
Toczcie swoje mało kogo interesujące dysputy pod budką z piwem lub w Pośredniaku, a nie na kulturalnym forum. / żart /