UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To twój wpis jest bzdetny. czego nie rozumiesz? To idz do szkoły i nie zawracaj tutaj głowy nieuku. Daje tylko fundusze i tylko tyle tak to kazdy potrafi a kasa jest nie jego a miejska wieć nic nie daje a tylko figurant jak i pracownicy, to niech to systemu.