UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

w latach 60 ubiegłego wieku w Krynicy Morskiej w sezonie działało kino letnie dokładnie na tych samych zasadach czyli przejęliśmy obiekt muzealny i to działający. -zobaczcie jak bawili się wasi dziadkowie bez tabletów, laptopów i komórek