UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ludzie! Jak ja Wam zazdroszczę! Jakie Wy macie gó. niane problemy!!! W porównaniu z moimi, te Wasze problemy to "furda"! Kto zaprasza? A dlaczego ten, anie ten? A czy do ekranu siada się przodem czy tyłem? Zero refleksji czy komentarza o repertuarze!!!! Mimo wszystko - do zobaczenia na seansach.

stefek