UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ludzie! Jak ja Wam zazdroszczę! Jakie Wy macie gó. niane problemy!!! W porównaniu z moimi, te Wasze problemy to "furda"! Kto zaprasza? A dlaczego ten, anie ten? A czy do ekranu siada się przodem czy tyłem? Zero refleksji czy komentarza o repertuarze!!!! Mimo wszystko - do zobaczenia na seansach.

stefek

Anuluj