Wybrany wątek opinii

Rzeczywiście tłumy!!. Czy nie można było zrobić takiej imprezy na Starówce? Zmarnowane 3 dni, jak nie Bażantaria, to Góra Chrobrego.
(2025.06.22)
Ty nie rozumiesz idei. Tu chodzi właśnie o miejsce, las. Chyba nigdy nie widziałeś festiwali chociażby Tomorrowland ale wiadomo, na mniejszą skalę
Kqrkekek (2025.06.22)
Powrót do komentarzy