Wybrany wątek opinii
Rzeczywiście tłumy!!. Czy nie można było zrobić takiej imprezy na Starówce? Zmarnowane 3 dni, jak nie Bażantaria, to Góra Chrobrego.
Do moderacji
Odpowiedz
8
41
Ty nie rozumiesz idei. Tu chodzi właśnie o miejsce, las. Chyba nigdy nie widziałeś festiwali chociażby Tomorrowland ale wiadomo, na mniejszą skalę
Do moderacji
Odpowiedz
10
2