UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Świetnie wybrane miejsce. Wszystko ok tylko jedna uwaga. Jak można dobrze się bawić z rodziną, dziećmi gdy obok widzisz kryminalistów, złodziei, a nawet tych od śmierci na hetmańskiej. Ja się pytam dlaczego przestępcy chodzą wolni?


Anuluj