Wybrany wątek opinii

Kobieto ! Dlaczego wszystkie pod jedno dyktando, jeden plagiat bez własnego ego robicie fotki przed lustrem patrząc w telefon ? To jest już kopia od wielu lat i ciągle kolejna robi to samo. Słabe to.
(2025.06.22)
To jest jakiś rodzaj choroby psychicznej. Nie ma chyba jeszcze nazwy ale jest coś nie halo z tymi telefonami do lustra.
(2025.06.22)
na starówce elbląskiej festiwal był jak Polski wybory - bez protestów, dopiero później narzekanie na punk
i gitarra (2025.06.22)
Powrót do komentarzy