UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Świetnie wybrane miejsce. Wszystko ok tylko jedna uwaga. Jak można dobrze się bawić z rodziną, dziećmi gdy obok widzisz kryminalistów, złodziei, a nawet tych od śmierci na hetmańskiej. Ja się pytam dlaczego przestępcy chodzą wolni?