Wybrany wątek opinii

Elblaskie Święto Muzyki to najlepsze co jest w Elblągu, czekam cały rok. Niestety nie wszyscy doceniają bo większość w egu słucha disco polo. Dziękuje za Illusion w piątek, rok temu Tomka Makowieckiego i dwa lata temu za Groovno. Sztosy. Szkoda, ze scena nie pod Górą Chrobrego jak było zawsze ale jest super też, ja akurat mieszkam blisko Bażantarni więc słucham w ogrodzie też ale też jestem na miejscu
KJR (2025.06.22)
@KJR - A ja mam daleko do Bażantarni..
J124 (2025.06.22)
Powrót do komentarzy