UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak patrzę na zdjęcia na szczycie Góry Chrobrego to myślę, czy doczekamy powstania tam fajnego zajazdu z tarasem z którego widok na Elbląg i tam klimatyczne imprezy. Co Jest ? pokazał, że nasze miasto nie musi być zatęchłą prowincją jaką by chcieli niektórzy decydenci, bo łatwiej rządzić i tu żadne Śliwki, ani Nawrockie nie mają większości