UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

35 % elblążan to osoby 60 +, ale na Dni Elbląga nie widzę nic co byłoby dla nich dedykowane. Może warto pomyśleć o Elbląskich Dniach Seniora. np. dwa dni w sierpniu lub wrześniu i zaprosić Skaldów lub Czerwone Gitary, Kombii, Trojanowską lub Wandę Kwietniewską. Powinien też być Ryszard Rynkowski, ale za duże ryzyko, bo mógłby mieć wypadek po drodze.


Anuluj