Wybrany wątek opinii
35 % elblążan to osoby 60 +, ale na Dni Elbląga nie widzę nic co byłoby dla nich dedykowane.
Może warto pomyśleć o Elbląskich Dniach Seniora. np. dwa dni w sierpniu lub wrześniu i zaprosić Skaldów lub Czerwone Gitary, Kombii, Trojanowską lub Wandę Kwietniewską. Powinien też być Ryszard Rynkowski, ale za duże ryzyko, bo mógłby mieć wypadek po drodze.
Do moderacji
Odpowiedz
6
3
Sorry ale mam 61,5 na karku i mi taka muzyka odpowiada, warto zaznaczyć że do 55 roku życia chodziłem co tydzień na dysco, aż szkoda że Arbiter i Tortuga zakończyło funkcjonowanie ! Jaki z tego morał ano taki że nie należy wszystkich mierzyć jedną miarą bo ja kocham taniec i każda dobrą muzykę dobrze wykonaną ! Dla mnie nie ma znaczenia czy to Abba, Ich Troje czy Anita Lipnicka bo każda melodia ma to coś w sobie tylko trzeba to cenić i z tego korzystać do końca życia..... amen
Do moderacji
Odpowiedz
3
0