UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ogólnie fajnie że zaczyna się coś dziać w tym mieście. Jak komuś się nie podoba to niech siedzi w domu i ogląda w tv tasiemce. Ja wolę latem czas spędzać na powietrzu a nie kisić się w domu.
No i dobrze
Ogólnie fajnie że zaczyna się coś dziać w tym mieście. Jak komuś się nie podoba to niech siedzi w domu i ogląda w tv tasiemce. Ja wolę latem czas spędzać na powietrzu a nie kisić się w domu.
No i dobrze