UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ogólnie fajnie że zaczyna się coś dziać w tym mieście. Jak komuś się nie podoba to niech siedzi w domu i ogląda w tv tasiemce. Ja wolę latem czas spędzać na powietrzu a nie kisić się w domu.

No i dobrze

Anuluj