UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
35 % elblążan to osoby 60 +, ale na Dni Elbląga nie widzę nic co byłoby dla nich dedykowane. Może warto pomyśleć o Elbląskich Dniach Seniora. np. dwa dni w sierpniu lub wrześniu i zaprosić Skaldów lub Czerwone Gitary, Kombii, Trojanowską lub Wandę Kwietniewską. Powinien też być Ryszard Rynkowski, ale za duże ryzyko, bo mógłby mieć wypadek po drodze.