A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Niemiecka policja stoi na granicy zatrzymuje wjeżdżając e samochody wyciąga z nich emigrantów wsadza do busów i won z powrotem
Widzę że ani jednego komentarza na temat obchodów Dni Elbląga. Polityczni fanatycy ciągle w gazie... Brak słów.
@pilafek4 - Miasto w którym na nic nie ma pieniędzy, ale (jak zawsze ) nie brakuje ich na zwietrzałych celebrytów dla których takie dni miasta to chałtura jedna z wielu. Za te pieniądze koncerty w Bażantarni, w muszli to pewnie mogłyby odbywać się codziennie do Bożego Narodzenia, ale władza napięła się na kieszonkowe igrzyska dla mas.
@Edziu - Akurat w TvRepublice można się dowiedzieć jak jest naprawdę w Polsce i w Europie. Wszystko można potwierdzić. A jeżeli znajdziesz tam jakieś kłamstwo, zapraszam na suto zakrapiany obiad do najlepszej restauracji.
Kilka lat temu Anita dała świetny koncert w Siemianach, warto iść.
Tylko TV Repulbika! Dom Wolnego Słowa ma miejsce w elblaskim moim domu. Karol Nawrocki nowy silny prezydent. Tego chciał naród a nie polytycy
Miejscowy Urząd przygotował kolejne „Igrzyska”, tylko przykro, że aktualny „Program Dni Elbląga”, nie informuje o codziennych biesiadach Patoli i Meneli w obszarze bezprawia ul. Słoneczna vis a vis sklepu alkoholowego „B…S”. Szczególnie długotrwałych i dynamicznych w dni wolne i świąteczne, dzięki przyzwoleniu i bezczynność Władz, Radnych, Policji, Zarządcy SM „Sielanka”. ZERO efektywnych działań na rzecz podstawowych spraw zapewnienia bezpieczeństwa i porządku publicznego dla lokalnej społeczności. Żłopanie wódy i innych używek, nieustająco trwa od lat. Kiedy skończy się ten „CYRK”? Kiedy powstrzymacie degradację tego obszaru w Śródmieściu tuż przy Szkole Podstawowej i Przedszkolu? Patroli Policji lub Straży miejskiej, kamer monitoringu nieustające ZERO.
Poszukaj mózgu lepiej
Wydarzenie jsk każde w innych miastach, nic nadzwyczajnego, jest lato to trzeba się bawić, norma, co tu innego w mieście robić?
Kocham Pana Premiera !!!!!