UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na starówce, scena a przed nią 30 metrowy placyk. Taki koncert Chylinskiej to powinien być np. W bażantarni na dużej polanie. Takie fajna miejscówkę miasto posiada do różnego rodzaju atrakcjii to nie, na małym placyku pod katedra jak sardynki w konserwie.
Bez pomysłu