Wybrany wątek opinii
Ja wam prezydenta nie wybierałem... - już od kilkunastu lat wybieracie se takich prezydentów którzy - można odnieść takie wrażenie nie cierpią tego miasta i jego mieszkańców... Np komunikacja miejska jest taka żeby było jak najgorzej dla mieszkańców.
Do moderacji
Odpowiedz
9
4
ależ chrzanisz pisiorze, a zrobiłeś coś z sensem kiedyś w życiu, czy tylko wóda i dragi?
Do moderacji
Odpowiedz
2
5