UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
dostajesz 800 plus z podatków [pracujących ludzi a sam się pracą nie hańbisz! a jak ci za mało kasy to do roboty!!!!!
dostajesz 800 plus z podatków [pracujących ludzi a sam się pracą nie hańbisz! a jak ci za mało kasy to do roboty!!!!!