UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja wam prezydenta nie wybierałem... - już od kilkunastu lat wybieracie se takich prezydentów którzy - można odnieść takie wrażenie nie cierpią tego miasta i jego mieszkańców... Np komunikacja miejska jest taka żeby było jak najgorzej dla mieszkańców.