A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To Mosir się połakomił na kasę.
Woda będzie wymieniana co sezon😉.
@Fryta - Ceną będą nadrabiać, polacy lubią w takich miejscach płacić dużo, często za zwykłe badziewie.
Będzie zakaz wnoszenia na teren basenu jedzenia i napojów własnych
@wyciąg z KRS - fajnie ze jedyne co jest na internecie o tej firmie to wpis w krs i nic wiecej; ))
Im wyższy czynsz, tym wyższe koszty działalności. pdk
@;;;;l - To oczywiste. Tak jest wszędzie w aquaparkach. Wnosisz ręcznik i to co na sobie czyli klapki i ręcznik. To nie piknik.
Kto to Rudnicka? Stomatolog?
Słabiutkie będą te zapiekanki jeżeli dzierżawa ma się zwrócić albo cena z kosmosu
Odnośnie higieny uwierz mi czyściej będzie tam na obiekcie niż u ciebie w łazience