41
28.05.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To Mosir się połakomił na kasę.
stanley (2025.05.29)

info

0  
  1
Woda będzie wymieniana co sezon😉.
Ciotka Irena (2025.05.30)
@Fryta - Ceną będą nadrabiać, polacy lubią w takich miejscach płacić dużo, często za zwykłe badziewie.
(2025.05.31)
Będzie zakaz wnoszenia na teren basenu jedzenia i napojów własnych
;;;;l (2025.05.31)
@wyciąg z KRS - fajnie ze jedyne co jest na internecie o tej firmie to wpis w krs i nic wiecej; ))
(2025.06.01)
Im wyższy czynsz, tym wyższe koszty działalności. pdk
hahaoj (2025.06.01)

info

0  
  0
@;;;;l - To oczywiste. Tak jest wszędzie w aquaparkach. Wnosisz ręcznik i to co na sobie czyli klapki i ręcznik. To nie piknik.
(2025.06.02)
Kto to Rudnicka? Stomatolog?
(2025.06.02)
Słabiutkie będą te zapiekanki jeżeli dzierżawa ma się zwrócić albo cena z kosmosu
(2025.06.06)

info

1  
  0
Odnośnie higieny uwierz mi czyściej będzie tam na obiekcie niż u ciebie w łazience
(2025.06.06)