A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Są i tacy podatnicy, którzy chętnie posłuchają takiej muzyki. Nie podoba się, nie idź. Pójdziesz na inny miejski koncert z okazji Dni Elbląg. Każdy znajdzie coś dla siebie. Na tym polega różnorodność i tolerancja.
He he, czyli kultura w Bazantarni jest szkodliwa, ale już walnięcie drogi prosto przez nią jest ok?
Ludzie mili!
Nissan i radni PO robią wszystko żeby odciąć Górę Chrobrego od reszty Bażantarni a tuż przy Górze Chrobrego chcą poprowadzić ruchliwą obwodnicę. Nie możemy im na to pozwolić.
ale już walnięcie drogi prosto przez nią jest ok? - ale, jeśli prosto... to przez Twoją głowę chyba. Droga nie zahaczy nawet lasu.
No luz, 3 metry od lasu to nie w lesie hehe. Niech buk będzie z Tobą i Twoją głową
No to Starówka odżyje- muzyczna szarańcza przenosi się do lasu - szkoda lasu, szkoda zwierząt tam żyjących, sarny łosie I jelene, ptactwo, wilki I owady, wszyscy z drogi bo na scenie, wyjdą teraz inne gady. Te od pisków wrzaskow, wycia, przyjdą robić nam radochę, nieobędzie się bez picia, bo wypiją tylko TROCHĘ- Ta - troszeczkę jak ze smoczka, ci artyści to jak dziki, podkrążone mają oczka, a gdy palą I'm się styki", wszystko hula na całego, - las pochłania tą rozpustę I przenosi dalej w knieje - szuka tam gdzieś myŝliwego, by powiedzieć co się dzieje, lecz natrafia na Piotrusia, Co tnie wszystko dookoła, jego głowa jak u strusia, - zakopana - i nie słyszy jak las WOŁA. Na ratunek szumią jodły, lecz muzyka je zagłusza, a ten koncert jest tak podły, do słuchania wszystkich zmusza.
Karnet na lot balonem kiedy planujecie zrealizować? Czy to tylko była sztuczka na ściągnięcie ludzi w zeszłym roku na waszą paradę?!
@Lot balonem - Bu hu... nie było balona, niech mnie ktoś przytuli :(
W niedziele na dolince na pewno znajdziesz coś dla siebie
Wspaniale czyta się te opinie miłośników naszych braci mniejszych i obrońców praw zwierząt, cieszę się, że jest nas tak wielu! Faktycznie, muzyka i ludzie przez 3 dni festiwalu zdewastują faunę i florę, zwierzęta uciekną i wrócą dopiero, gdy w tym miejscu pojawią się walce, koparki i inne maszyny celem puszczenia tam tej obwodnicy xD MASAKRA. Ja nie wiem, Wy ludzie wchodzicie na strony, czytacie newsy i pod każdym musicie coś pomarudzić bo inaczej czujecie się nieswojo? Nagle wszyscy się zwierzętami martwią, a jeszcze kilka dni temu zdecydowana większość komentarzy "BUDOWAĆ!111!!11 EKOTERRORYŚCI!!111 ZAŚCIANEK!11" etc. Moim zdaniem nie ma już dla nas ratunku xD W tym kraju brakuje jeszcze, żeby najważniejszą osobą w państwie został jakiś lichwiarz, sutener czy... oh, wait xD
Moim zdaniem fajna impreza dla młodzieży, czyli osób do 35 roku. Tłumy wykonawców, na mój gust za dużo, można sie pogubić Szkoda, że Prezes Jaworski tak zakochany w Bażantarni zapomniał, że jest tam już fajna stała scena, czyli Muszla Koncertowa.
Chętnie posłucham ILLUSION i CONTEMPORARY NOISE SEXTET, ale nie wiem, czy akurat w takich okolicznościach przyrody.
Mam nadzieję, że organizatorzy konsultowali się z potencjalnymi słuchaczami i ci przybędą tłumnie.