UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Moim zdaniem fajna impreza dla młodzieży, czyli osób do 35 roku. Tłumy wykonawców, na mój gust za dużo, można sie pogubić Szkoda, że Prezes Jaworski tak zakochany w Bażantarni zapomniał, że jest tam już fajna stała scena, czyli Muszla Koncertowa. Chętnie posłucham ILLUSION i CONTEMPORARY NOISE SEXTET, ale nie wiem, czy akurat w takich okolicznościach przyrody. Mam nadzieję, że organizatorzy konsultowali się z potencjalnymi słuchaczami i ci przybędą tłumnie.