UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Wspaniale czyta się te opinie miłośników naszych braci mniejszych i obrońców praw zwierząt, cieszę się, że jest nas tak wielu! Faktycznie, muzyka i ludzie przez 3 dni festiwalu zdewastują faunę i florę, zwierzęta uciekną i wrócą dopiero, gdy w tym miejscu pojawią się walce, koparki i inne maszyny celem puszczenia tam tej obwodnicy xD MASAKRA. Ja nie wiem, Wy ludzie wchodzicie na strony, czytacie newsy i pod każdym musicie coś pomarudzić bo inaczej czujecie się nieswojo? Nagle wszyscy się zwierzętami martwią, a jeszcze kilka dni temu zdecydowana większość komentarzy "BUDOWAĆ!111!!11 EKOTERRORYŚCI!!111 ZAŚCIANEK!11" etc. Moim zdaniem nie ma już dla nas ratunku xD W tym kraju brakuje jeszcze, żeby najważniejszą osobą w państwie został jakiś lichwiarz, sutener czy... oh, wait xD
buttermilch