UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nissan i radni PO robią wszystko żeby odciąć Górę Chrobrego od reszty Bażantarni a tuż przy Górze Chrobrego chcą poprowadzić ruchliwą obwodnicę. Nie możemy im na to pozwolić.

Melomanka

Anuluj