UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nissan i radni PO robią wszystko żeby odciąć Górę Chrobrego od reszty Bażantarni a tuż przy Górze Chrobrego chcą poprowadzić ruchliwą obwodnicę. Nie możemy im na to pozwolić.
Melomanka
Nissan i radni PO robią wszystko żeby odciąć Górę Chrobrego od reszty Bażantarni a tuż przy Górze Chrobrego chcą poprowadzić ruchliwą obwodnicę. Nie możemy im na to pozwolić.
Melomanka