Wybrany wątek opinii

A mi się podobała muzyka w przestrzeni miejskiej, nie podoba mi się natomiast granie w lesie, zwłaszcza muzyki elektronicznej, i zakłócanie spokoju żyjących tam zwierząt. Na bank po imprezie zostanie tam też góra śmieci
(2025.05.27)
He he, czyli kultura w Bazantarni jest szkodliwa, ale już walnięcie drogi prosto przez nią jest ok? Ludzie mili!
(2025.05.27)
ale już walnięcie drogi prosto przez nią jest ok? - ale, jeśli prosto... to przez Twoją głowę chyba. Droga nie zahaczy nawet lasu.
(2025.05.27)
No luz, 3 metry od lasu to nie w lesie hehe. Niech buk będzie z Tobą i Twoją głową
(2025.05.27)
Powrót do komentarzy