Wybrany wątek opinii
A mi się podobała muzyka w przestrzeni miejskiej, nie podoba mi się natomiast granie w lesie, zwłaszcza muzyki elektronicznej, i zakłócanie spokoju żyjących tam zwierząt. Na bank po imprezie zostanie tam też góra śmieci
Do moderacji
Odpowiedz
24
9
He he, czyli kultura w Bazantarni jest szkodliwa, ale już walnięcie drogi prosto przez nią jest ok?
Ludzie mili!
Do moderacji
Odpowiedz
6
7
ale już walnięcie drogi prosto przez nią jest ok? - ale, jeśli prosto... to przez Twoją głowę chyba. Droga nie zahaczy nawet lasu.
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
No luz, 3 metry od lasu to nie w lesie hehe. Niech buk będzie z Tobą i Twoją głową
Do moderacji
Odpowiedz
2
3