UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Lot balonem - Bu hu... nie było balona, niech mnie ktoś przytuli :( W niedziele na dolince na pewno znajdziesz coś dla siebie
@Lot balonem - Bu hu... nie było balona, niech mnie ktoś przytuli :( W niedziele na dolince na pewno znajdziesz coś dla siebie