UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Są i tacy podatnicy, którzy chętnie posłuchają takiej muzyki. Nie podoba się, nie idź. Pójdziesz na inny miejski koncert z okazji Dni Elbląg. Każdy znajdzie coś dla siebie. Na tym polega różnorodność i tolerancja.


Anuluj