Wybrany wątek opinii
to nie jest impreza darmowa bo zapłaciło za nia miasto, czyli podatnicy, którzy niekoneicznie chcą takiej muzyki posłuchać a więc zrobiliście coś pod siebie i garstki fanów i macie innych gdzies. przyjezdni muzycy nie grają za darmo wiec jaki gratis? nie ma nic nigdy za darmo :)
Do moderacji
Odpowiedz
11
11
Skoro nie płacisz to jest za darmo, trudno zrozumieć?
Do moderacji
Odpowiedz
6
13
Powiedz, proszę jakiej muzyki słuchają podatnicy?
Do moderacji
Odpowiedz
4
4
Są i tacy podatnicy, którzy chętnie posłuchają takiej muzyki. Nie podoba się, nie idź. Pójdziesz na inny miejski koncert z okazji Dni Elbląg. Każdy znajdzie coś dla siebie. Na tym polega różnorodność i tolerancja.
Do moderacji
Odpowiedz
13
5