UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
w programieGB pomysł w stylu najdzikszegoKapitalizmu:państwoNie prowadzi działalnościGospodarczej ! Jakie byłyby skutkiLikwidacji działalnościGospodarczej państwaPolskiego? CzyWpadłyby one w ręce wielkiegoKapitału zZagranicy? KtoPrzejąłby 397podmiotów z udziałem SkarbuPaństwa? CzyGB znaChętnych? Kto chciałbyPuścić NaródPolski w skarpetkach? Gdy rozwieje się pył z gaśnicyProszkowej czy obudzimy się bez setekPodmiotów państwowejGospodarki i w czyichOne będąPortfelach?
???