UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
w programieGB pomysł w stylu najdzikszegoKapitalizmu:państwoNie prowadzi działalnościGospodarczej ! Jakie byłyby skutkiLikwidacji działalnościGospodarczej państwaPolskiego? CzyWpadłyby one w ręce wielkiegoKapitału zZagranicy? KtoPrzejąłby 397podmiotów z udziałem SkarbuPaństwa? CzyGB znaChętnych? Kto chciałbyPuścić NaródPolski w skarpetkach? Gdy rozwieje się pył z gaśnicyProszkowej czy obudzimy się bez setekPodmiotów państwowejGospodarki i w czyichOne będąPortfelach?
???