64
10.05.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Łowca mamusiek - Odbije ci się ale orenżada z komunii... silniejsi, haha, to będziemy ale w 6 lidze miszszufff, co za typ.
(2025.05.10)
@TakiPrezesZCieplic - Gościu, ten zarząd nie ma nic wspólnego ze spadkiem. Taki ład i super drużynę zostawił poprzedni prezes niejaki ksiądz. I tu trzeba by było na ć cudotwórcą żeby ocalić 2 ligę. I widać kiepsko się w tych Cieplicach modliłeś, chyba że o spadek.
(2025.05.10)
ałeeeee ałooooo Olimpia dno
żyleta (2025.05.10)

info

5  
  3
Ten zarząd jest od paru sezonów, obecny po prezesa zasiadał w zarządzie od 2 lat
(2025.05.10)
A kto razem z nim ten skład układał będąc w zarządzie od długiego czasu (od 2 sezonów co najmniej byli kibice w zarządzie i razem z nim podejmowali decyzje)? Mieli nawet większość w zarządzie i mogli go usunąć dużo wcześniej... czyli był dobry do czasu jak Olimpia grała 9 sezonów w 2 lidze, a na końcówce myśleli, że oni zbawią klub? Niestety, takie rzeczy potrafi tylko duchowny - przypomnę mecz cud w Toruniu. A że wy niewierni nie macie ani kontaktu z Bogiem, ani z rzeczywistością to żeście ten klub spuścili z hukiem!!!! Czekam na audyt - ile wy narobiliście długów przez te parę miesięcy, a ile ksiądz, bo coś czuję, że może się okazać, że wy ich narobiliście duuuużo więcej. Tylko wy nawet audytu nie potraficie przeprowadzić, a co dopiero klub prowadzić... krowy pasać, a nie za rządzenie się brać.
(2025.05.10)
Nowy stadion, dla kogo??? 😂😂😂😂
(2025.05.10)

info

14  
  3
Dokładnie. Zastanówcie się co zastali po poprzednim prezesie. Z pustego to i Salomon nie naleje. Nie oszukujmy się te długi to wieloletnie zaniedbanie, niedopatrzenia lub nie chęć żeby wiedzieć co się działo w klubie. Trenerzy pracują charytatywnie, piłkarze nie mają wypłacanych pieniędzy. Przecież to jest kpina żeby doprowadzić klub z historią do takiego finansowego dna. A teraz ścieżkę do prezydenta wyrobili szukając pomocy.. obiecanki-cacanki, rodzicom zamydlają oczy obietnicami. Do klubu potrzeba kogoś kto ma chęci, pomysł. Tylko kto tu przyjdzie i przyjmie na garba takie długi które zrobił Pan G.
zElbląga (2025.05.10)
Degradacja do 3 ligi to w 100% zasługa księdza dobrodzieja Pawła Guminiaka który powinien mieć dożywotni zakaz zbliżania się do struktur klubu sportowego Olimpia Elbląg (czytaj akademia) Nowy zarząd popełnił tylko jeden błąd w kwestii utrzymania że nie zatrudnił. nawet pół napastnika. Z taką grą i konkretnym napastnikiem utrzymibysmy się bez dwóch zdan ale trupow wypadających z szafy po dobrodzieju było chyba za dużo. Witaj 3 ligo szuwarowo bagienna oby tylko na sezon. Amen
(2025.05.10)
milicja, zawsze z kibicami olimpii emblonk. my, tu jeszcze wrócimy.
(2025.05.10)

info

4  
  7
Bum to był pewny i nie od dziś, tylko 11 lat temu. Podziękować to trzeba cynicznemu Pawełkowi, i tym co w niego wierzyli, czytaj kibicom zatwadziałym, co w jedną tutkę z nim grali. Także głupot nie pisz gościu malinowy.
(2025.05.10)

info

9  
  3