UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bum to był pewny i nie od dziś, tylko 11 lat temu. Podziękować to trzeba cynicznemu Pawełkowi, i tym co w niego wierzyli, czytaj kibicom zatwadziałym, co w jedną tutkę z nim grali. Także głupot nie pisz gościu malinowy.