UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bum to był pewny i nie od dziś, tylko 11 lat temu. Podziękować to trzeba cynicznemu Pawełkowi, i tym co w niego wierzyli, czytaj kibicom zatwadziałym, co w jedną tutkę z nim grali. Także głupot nie pisz gościu malinowy.


Anuluj