UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@TakiPrezesZCieplic - Gościu, ten zarząd nie ma nic wspólnego ze spadkiem. Taki ład i super drużynę zostawił poprzedni prezes niejaki ksiądz. I tu trzeba by było na ć cudotwórcą żeby ocalić 2 ligę. I widać kiepsko się w tych Cieplicach modliłeś, chyba że o spadek.