UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
A kto razem z nim ten skład układał będąc w zarządzie od długiego czasu (od 2 sezonów co najmniej byli kibice w zarządzie i razem z nim podejmowali decyzje)? Mieli nawet większość w zarządzie i mogli go usunąć dużo wcześniej... czyli był dobry do czasu jak Olimpia grała 9 sezonów w 2 lidze, a na końcówce myśleli, że oni zbawią klub? Niestety, takie rzeczy potrafi tylko duchowny - przypomnę mecz cud w Toruniu. A że wy niewierni nie macie ani kontaktu z Bogiem, ani z rzeczywistością to żeście ten klub spuścili z hukiem!!!! Czekam na audyt - ile wy narobiliście długów przez te parę miesięcy, a ile ksiądz, bo coś czuję, że może się okazać, że wy ich narobiliście duuuużo więcej. Tylko wy nawet audytu nie potraficie przeprowadzić, a co dopiero klub prowadzić... krowy pasać, a nie za rządzenie się brać.